May 9, 2024

Napredak osvojio prvu pobedu na pripremama u Antaliji, Turska

1 min read

Prvo poluvreme je proteklo s potpunom dominacijom Čarapana, dok su Luksemburžani samo jednom prijetili. U osmom minutu, nakon prekida, Moreira je ubacio loptu pred gol Napretka, ali Rodriguezov udarac glavom nije bio precizan. Nakon toga Napretkovci su imali priliku već u petom minutu, ali je obrana rivala uspjela zaustaviti njihov pokušaj. U 14. minutu uslijedio je slobodan udarac za Kruševljane, ali Jovanović nije uspio pogoditi gol. Konačno, u 38. minutu Napretkovci su poveli s 1:0 nakon što je lopta odbijena do Stanojlovića koji je plasirao loptu u mrežu. Luksemburžani su nakon toga krenuli agresivnije, ali grubost je dovela do ozljeda igrača Napretka.

U drugom poluvremenu viđena je nervozna igra, posebno kod Luksemburžana. Marjanović je u 69. minutu imao izglednu priliku za drugi gol, ali nije bio precizan. Luksemburžani su uspjeli izjednačiti u 78. minutu s penala. Čarapani su se bunili, tvrdeći da nije bilo prekršaja, ali penal je iskorišten. U 89. minutu, Marjanović je asistirao Bojoviću koji je postigao gol za konačni rezultat 2:1 u korist Napretka.